• Įveskite tel. nr. ir mes perskambinsime

Jei norite gyventi gražiai, kokybiškai ir patogiai, atsinaujinimo procesai yra tiesiog neišvengiami. Tačiau tam, kad atsirastų kas nors nauja, pirmiausia reikia atsikratyti to, kas sena, nebereikalinga ir nebefunkcionalu. Taigi, tokiu atveju ypač aktualiu pasirinkimu tampa nedidelių medinių bei mūrinių pastatų griovimas, sienų pertvarų išpjovimas, o taip pat ir statybinių šiukšlių išvežimas. Prireikus šių paslaugų, verta rinktis mūsų komandą.

Kodėl verta rinktis mus?
Profesionalumas – ne vienintelė priežastis, kodėl verta rinktis mus:

  • atvyksime jums patogiu, iš anksto suderintu metu;
  • įvertinsime situaciją ir sudarymo darbų planą; ne paslaptis ir tai, kad griovimo darbų atlikimas neretai turi būti derinamas su kitų darbų atlikimu, tad atsižvelgsime ir į kitus, būtinus atlikti darbus;
  • užtikrinsime aukščiausios kokybės bei saugų darbą;
  • užtikrinsime sklandžią darbų atlikimo eigą bei optimalią jų trukmę;
  • griovimo darbai – procesas, po kurio susikaupia daugybė statybinės kilmės šiukšlių. Tad pasirūpinsime saugiu ir kokybišku jų išvežimu.

Kodėl apskritai verta rinktis profesionalų statybinės kilmės šiukšlių išvežimą?
Na, o, jei vis dar svarstote, ar apskritai verta rinktis profesionalų statybinės kilmės šiukšlių išvežimą, tai pats metas susipažinti su šiais argumentais:

  • dėmesį verta atkreipti į tai, kad netinkamai atliekami mūrinių ar medinių pastatų griovimo darbai, gali tapti jūsų ar aplinkinių žmonių traumų priežastimi. Taip pat gali būti sugadintas netoliese esantis turtas. Mūsų komandos nariai žino, kaip griovimo darbus atlikti saugiai, išvengiant traumų bei turto sugadinimo;
  • griovimo darbai ir ne vieną dešimtį kilogramų sveriančių statybinės kilmės šiukšlių išvežimas reikalauja iš tiesų daug fizinių jėgų, todėl profesionalios paslaugos – puikus pasirinkimas norintiems tausoti savo sveikatą.
  • norint atlikti griovimo darbus, reikalinga speciali įranga ir reikmenys, o norint išvežti susikaupusias statybinės kilmės šiukšles, būtina speciali transporto priemonė. Jų nuoma pareikalaus papildomų jūsų išlaidų, na, o mes – pasirūpinsime viskuo, ko reikia šiems darbams atlikti, tad jūs išvengsite papildomų rūpesčių;
  • profesionaliai atlikti griovimo darbai atvers kelią naujiems, gražesniems bei didesnį komfortą galintiems užtikrinti pastatams;
  • sutaupysite daug laiko: griovimo darbai bei statybinės kilmės šiukšlių išvežimas – procesai, kuriems įgyvendinti gali prireikti ir kelių dienų.

Kviečiame susipažinti su mūsų atliktais darbais.

Prieš

ssi-pries1

Po

ssi-po1

Telefonu buvo susisiekta dėl pastato stogo nuardymo paslaugos suteikimo. Iš anksto sutartas abiems pusėms patogus darbo laikas (nepamiršta atsižvelgti ir į oro sąlygas). Ardymo darbai atlikti saugiai, kokybiškai ir vos per vieną dieną. Sudarytos tinkamos sąlygoms naujiems statyboms darbams atlikti, t.y., stogo dengimui nauja danga.

Prieš

ssi-pries2

Po

ssi-po2

Taip pat buvo užsakyta ir terasos nugriovimo paslauga. Įvertinome tinkamiausią situaciją, parinkome tinkamiausią darbo atlikimo metodą ir dar tą pačią dieną atlikome terasos griovimo darbus, atverdami kelią naujiems ir kokybiškiems statiniams.
Tiek nuardžius senąją stogo dangą, tiek nugriovus terasą, susikaupė nemažai statybinės kilmės šiukšlių (daugiausia – šiferio bei medienos), kurias kokybiškai surinkome ir išvežėme, palikdami paslaugos užsakovus džiaugtis švaria ir tvarkinga aplinka.
Statybos darbai – būtini, jei norite džiaugtis nauju ar bent iš dalies atnaujintu pastatu. Tačiau tam, kad tai būtų galima užtikrinti, pirmiausia reikia atlikti griovimo darbus bei pasirūpinti šiukšlių išvežimu. Patikėkite šiuos darbus mums, o mes juos atliksime kokybiškai, saugiai ir profesionaliai.

© 2022 Šiukšlių tvarkymas Visos teisės saugomos