• Įveskite tel. nr. ir mes perskambinsime

Didelė dalis šalies gyventojų turi bent po vieną jiems priklausantį rūsį, garažą ar sandėliuką. Šios erdvės puikiai tinka įvairių daiktų bei transporto priemonių saugojimui. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad siekiant palaikyti nuolatinę švarą bei tvarką, būtina reguliariai atlikti reguliarius valymo darbus. Pastariesiems dažnas neturi nei laiko, nei noro, kol vieną dieną, kažkada buvęs tvarkingas rūsys, garažas ar sandėliukas virsta į tikrų tikriausią chaosą.

Kodėl verta rinktis mus?
Profesionalumą garantuojame, tačiau yra ir daugiau priežasčių, kodėl verta rinktis mūsų komandą:

  • atvyksime iš anksto suderintu, jums patogiu metu;
  • kruopščiai atliksime valymo darbus;
  • netrikdysime jūsų ar aplinko gyvenančių žmonių ramybės;
  • išvešime nereikalingus daiktus bei atliekas.

Kodėl verta rinktis profesionalų rūsių, garažų ir sandėliukų valymą?
Jei vis dar svarstote, kodėl apskritai verta rinktis profesionalų šių patalpų valymą, siūlome susipažinti su šiais argumentais:

  • kruopštus išvardintų patalpų valymas gali pareikalauti iš tiesų nemažai laiko – pusdienio ar dar daugiau, tad pasirinkę profesionalų valymą, galėsite šį laiką skirti kitai, malonesnei veiklai;
  • valymo darbai reikalauja ir energijos, tad juos patikėdami profesionalams, galėsite tausoti savo sveikatą;
  • neatsargiai ar neatsakingai atliekami valymo darbai gali tapti traumų priežastimi, o taip pat ir pažeisti netoliese esantį turtą. Profesionalai atlikdami valymo darbus visada laikosi saugumo reikalavimų, todėl išvengiama ir traumų, ir turto sugadinimo;
  • bus užtikrinta švara bei tvarka, estetiškas vaizdas;
  • atlikus valymo darbus, jūsų sandėliukas, rūsys ar garažas bus saugus, išvengsite ir oro taršos; tikslingai galėsite panaudoti atsiradusią erdvę.

Štai ką galime mes

Prieš

rgsv-pries

Po

rgsv-po

Mus pasiekė būsimo kliento skambutis, kurio metu buvome informuoti apie sandėliuką – garažą, pilną statybinės kilmės atliekų, šiukšlių ir nereikalingų daiktų. Šios patalpos sutvarkymui reikėjo ne tik laiko ar energijos, bet ir specialios įrangos, transporto priemonės. Sutartu laiku atvykome nurodytu adresu ir kokybiškai pašalinome visus nereikalingus elementus iš šios patalpos, pasirūpinome saugiu jų išvežimu bei utilizavimu. Paslaugos užsakovas liko patenkintas galutiniu rezultatu, saugia ir tvarkinga erdve. Rūsiai, garažai ir sandėliukai reikalauja nemažai priežiūros bei reguliariai atliekamų valymo darbų. Jei norite išvengti rūpesčių ir taupyti savo laiką, patikėkite juos mums. Rūsiai, garažai ir sandėliukai reikalauja nemažai priežiūros bei reguliariai atliekamų valymo darbų. Jei norite išvengti rūpesčių ir taupyti savo laiką, patikėkite juos mums.

© 2022 Šiukšlių tvarkymas Visos teisės saugomos